REKLAMA

Roztrzaskany samochód w rowie. Szukano pasażerów (ZDJĘCIA)

MOKRE / PODKARPACIE. Wracamy do tematu groźnego wypadku, do którego doszło w sobotę około godziny 23:00 w miejscowości Mokre w gminie Zagórz. Osobowe audi wypadło z drogi i dachowało w rowie. Mężczyzna, który znajdował się w pojeździe został ranny i przewieziono go do szpitala. Pojawiły się również informacje, że samochodem mogło podróżować więcej osób. Strażacy przeszukali 2 ha terenu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 23 w miejscowości Mokre. Pisaliśmy o tym wcześniej tutaj: MOKRE. Dachowanie osobówki. Jedna osoba przewieziona do szpitala (ZDJĘCIA).

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. W pojeździe znajdował się mężczyzna, który został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Jak dowiadujemy się od strażaków z OSP KSRG Niebieszczany, którzy interweniowali na miejscu zdarzenia, przeszukano również pobliski teren.

Pojawiły się informacje, że w pojeździe oprócz kierowcy mogło podróżować więcej osób. Po przeszukaniu około 2 ha terenu nie znaleziono potencjalnych pasażerów – czytamy w krótkiej relacji z udziału w akcji.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, który posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności tego zdarzenia w toku prowadzonego postępowania.

Siły i środki:

– OSP KSRG Poraż
– JRG Sanok
– OSP KSRG Niebieszczany
– ZRM
– 2 x Patrol policji


foto (4): OSP KSRG Niebieszczany – Fbfoto (3): OSP KSRG Poraż – Fb

źródło: Red., OSP KSRG Niebieszczany


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

18-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)