#Sanok


SANOK: Wypadek na skrzyżowaniu “bez świateł”. Trzy osoby ranne (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od piątku do poniedziałku na jednych z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Sanoku Mickiewicza – Staszica – Królowej Bony nie działała sygnalizacja świetlna. Od momentu awarii na skrzyżowaniu doszło do kilku zdarzeń, w tym najbardziej niebezpiecznego w poniedziałkowy poranek. W zderzeniu samochodu ciężarowego i dwóch pojazdów osobowych, ranne zostało trzy osoby. Kilkadziesiąt minut po tym jak pracę na skrzyżowaniu zakończyli policjanci i strażacy. Sygnalizacja świetlna została naprawiona.

Przeczytaj całość »

TSV SANOK: Sanoccy siatkarze pokonali Stal Nysę i zachowali szanse na awans do Play Off (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W 19. kolejce siatkarskiej I ligi, drużyna TSV Sanok podejmowała we własnej hali Stal Nysę. By realnie liczyć się w walce o miejsce zapewniające udział w fazie Play Off zawodnicy TSV musieli pokonać wyżej notowanego rywala i ta sztuka im się udała. Prezentujemy fotorelację z tego pojedynku.

Przeczytaj całość »

SIATKÓWKA: Juniorzy TSV Sanok gorsi od rówieśników z Rzeszowa (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W juniorskich rozgrywkach siatkarskich zawodnicy TSV Sanok podejmowali na własnym parkiecie AKS V LO Rzeszów. Mimo ambitnej postawy młodzi zawodnicy TSV nie byli w stanie zdobyć choćby punktu w pojedynku z rówieśnikami z Rzeszowa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Przeczytaj całość »

TSV SANOK: Sanoccy siatkarze powalczyli i ugrali 1 pkt z Suwałkami (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W 17. kolejce siatkarskiej I ligi, drużyna TSV Sanok podejmowała, na własnym parkiecie Ślepsk Suwałki. Mimo ambitnej postawy sanoczanom udało się zdobyć tylko jeden punkt. Teraz przed zawodnikami TSV najważniejszy pojedynek w końcowej fazie sezonu, w Siedlcach powalczą z miejscowym KPS-em, który jest ich bezpośrednim rywalem w walce o udział w fazie play off.

Przeczytaj całość »

Konwój wojskowy przejechał przez Sanok. W kolumnie około 30 pojazdów (FILM)

SANOK, PRZEMYŚL / PODKARPACIE. W południe w Sanoku zainteresowanie wzbudził przejeżdżający konwój wojskowy. Pojazdy sunęły ulicą Staszica w stronę Bieszczadów. Ten moment uchwyciliśmy naszą redakcyjna kamerą.

Przeczytaj całość »

SANOK: Koncert zespołu Turbo zakończył 26. Finał WOŚP. Mimo mrozu na rynku było gorąco (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Mocne brzmienia w wykonaniu zespołów 0% Normy, Hurrockaine oraz Turbo, były punktem kulminacyjnym 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku. Pomiędzy koncertami przeprowadzano licytacje z których dochód zasilił konto fundacji WOŚP, a tradycyjnie, o godzinie 20 wystrzelono światełko do nieba. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Przeczytaj całość »

TSV SANOK: Ważne zwycięstwo sanoczan w walce o miejsce w play-off (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W meczu 15. kolejki I ligi siatkarskiej drużyna TSV Sanok podejmowała na własnym parkiecie Olimpię Sulęcin. Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli zawodnicy TSV i potwierdzili to na boisku pewnie wygrywając pojedynek 3:0. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Przeczytaj całość »

Nowo przyjęci pogranicznicy złożyli ślubowanie. Dołączą do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej (ZDJĘCIA)

REGION / PODKARPACIE. W czwartek 4 stycznia w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, 15 nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyło uroczyste ślubowanie.

Przeczytaj całość »

Zabójca z Witryłowa resztę życia spędzi w zakładzie psychiatrycznym?

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. 23-latek z Witryłowa w chwili zabójstwa swoich rodziców był niepoczytalny. Maciej B. resztę życia prawdopodobnie spędzi w zakładzie zamkniętym. Biegli stwierdzili chorobę psychiczną na tle urojeniowym, co w połączeniu z używaniem środków odurzających i nadużywaniem alkoholu spowodowało dramatyczne w skutkach zachowanie podejrzanego.

Przeczytaj całość »

TSV SANOK: Udany rewanż sanockich siatkarzy (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W meczu 13. kolejki I ligi siatkarskiej, drużyna TSV Sanok podejmowała na własnym parkiecie Exact Systems Norwid Częstochowa. Była to świetna okazja dla sanockich siatkarzy, do rewanżu za porażkę z tym przeciwnikiem w 2. kolejce ligowej. Zawodnicy TSV okazję wykorzystali i przy wsparciu własnej publiczności pokonali drużynę z Częstochowy 3:2. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pojedynku.

Przeczytaj całość »

HOKEJ: Sanoczanie walczyli dzielnie, kibice robili co mogli, ale mecz po karnych wygrywa Liptovský Mikuláš (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Mimo tego, że posiadali przewagę optyczną, byli groźniejsi, szybsi i mieli więcej ochoty do gry, z tafli zeszli jako pokonani. Niestety, nie pomogli nawet fantastyczni kibice, którzy przez cały mecz mocno dopingowali swój zespół. Ciarko KH 58 Sanok uległo po karnych drużynie MHK 32 Liptovsky Mikulas 3:4 i z przebiegu spotkania, ten wynik należy traktować bardziej jako stratę dwóch punktów niż jako zdobycie jednego. Na pewno sanoczanom należą się brawa za ten występ, widać było, że dają z siebie wszystko. Dzisiaj górą było jednak doświadczenie przyjezdnych.

Przeczytaj całość »

SANOK: Wielkie wydarzenie kulturalne. Międzynarodowe Forum Pianistyczne “Bieszczady Bez Granic”

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury z ogromną radością przedstawia plakat zbiorczy koncertów Międzynarodowego Forum Pianistycznego oraz Festiwalu Forum „Bieszczady bez Granic”. Wydarzenie odbywać się będzie jak co roku początkiem (4 – 9) lutego, na ten okres przewidzianych jest aż sześć wyjątkowych wydarzeń muzycznych.

Przeczytaj całość »

TSV SANOK: Sanoccy siatkarze pokonali Aqua Zdrój Wałbrzych (ZDJĘCIA) ( 1 )

SANOK / PODKARPACIE. W meczu 10. kolejki siatkarskiej I ligi mężczyzn, przeciwnikiem sanockiego TSV, była drużyna MKS Aqua Zdrój Wałbrzych. Pomimo tego, że drużyny znajdują się na sąsiednich miejscach w tabeli, już przed tym pojedynkiem dzieliła je różnica ośmiu punktów na korzyść zespołu z Sanoka. Ta przewaga potwierdziła się także na parkiecie i mimo tego, że wałbrzyszanie dzielnie walczyli, to TSV mogło cieszyć się ze zwycięstwa i dopisać na swoje konto 3 punkty. Prezentujemy fotorelacje z tego spotkania.

Przeczytaj całość »

SANOK: Światowej klasy autobusy i stacja tankowania gazu. Umowy podpisane, czas zakasać rękawy (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jedenaście “bocianów” zostanie w swoim rodzinnym mieście, w Sanoku. Dziś (22 bm.) oficjalnie podpisana została umowa na dostawę 11 sztuk miejskich, niskopodłogowych autobusów Autosan Sancity dla potzreb transportu publicznego.

Przeczytaj całość »

Autosan podpisał umowę na sprzedaż autobusów z silnikami elektrycznymi! “To moment historyczny” (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 21 listopada podpisana została umowa pomiędzy Autosan Sp. z o.o. a niemiecką firmą ebe EUROPA GmbH na dostawę autobusów marki Autosan z napędem elektrycznym. Zapraszamy do obejrzenia oraz wysłuchania materiału filmowego, w którym prezentujemy fragmenty konferencji prasowej.

Przeczytaj całość »
Strona 1 z 2112345...1020...Ostatnia »