#wypadek


Tragedia w Iwoniczu. W wypadku zginął 19-latek (ZDJĘCIA)

IWONICZ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Iwoniczu. 21-letni kierujący audi zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust, po czym samochód dachował. Na skutek zdarzenia śmierć poniósł 19-letni pasażer.

Przeczytaj całość »

Potrącenie rowerzystki. 15-latka trafiła do szpitala

PYSZNICA / PODKARPACIE. Wczoraj rano stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym ucierpiała 15-letnia rowerzystka. Ranna nastolatka trafiła do szpitala w Stalowej Woli. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. 

Przeczytaj całość »

Wypadek w Brzostku. Dwaj kierowcy ranni

BRZOSTEK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, 16 września. W wyniku odniesionych obrażeń kierowcy dwóch pojazdów zostali przewiezieni do jasielskiego i dębickiego szpitala. 

Przeczytaj całość »

Bus zderzył się z ciężarówką. Cztery osoby w szpitalu (ZDJĘCIE)

KATY / PODKARPACIE. Dziś rano, przez trzy godziny droga krajowa nr 19 w Katach, była całkowicie zablokowana z powodu wypadku busa i samochodu ciężarowego. Kierowca i trzech pasażerów z busa zostało przewiezionych do szpitala. 

Przeczytaj całość »

Wypadek w Rydzowie. Potrącony mężczyzna zmarł na miejscu

RYDZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który został potrącony w Rydzowie. Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 22. 19-letni kierujący oplem astra potrącił idącego prawą stroną jezdni mężczyznę. 

Przeczytaj całość »

Wypadek z udziałem karetki pogotowia. 9-letni chłopiec w szpitalu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZE / PODKARPACIE. Do groźnego wypadku doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Zagórze. Karetka pogotowia z włączonymi sygnałami uprzywilejowania zderzyła się z fiatem punto. W zdarzeniu ucierpiał 9-letni pasażer fiata. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. 

Przeczytaj całość »

Wypadek na Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Zderzyło się pięć pojazdów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. W wyniku zderzenia się pięciu pojazdów, trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. 

Przeczytaj całość »

Wjechał do rowu i uderzył w betonowe przepusty. Młody motocyklista nie żyje

CZARNA SĘDZISZOWSKA / PODKARPACIE. W niedzielę w nocy ropczyccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem honda, nie dostosował prędkości oraz techniki jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w dwa betonowe przepusty. 

Przeczytaj całość »

Wypadek w Szebniach. Samochód wjechał do rowu i dachował (ZDJĘCIA)

SZEBNIE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 16 w Szebniach, na drodze krajowej nr 28. Kierujący osobowym volkswagenem zderzył się z jadącym w kierunku Krosna nissanem. W wyniku kolizji pojazdów nissan zjechał do rowu i przewrócił się na dach. Kierująca tym samochodem kobieta z obrażeniami trafiła do krośnieńskiego szpitala. 

Przeczytaj całość »

Wypadek w Przemyślu. Kierowca wjechał do rowu i dachował (ZDJĘCIA)

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego przemyskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 11, na ulicy Krakowskiej. Kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował.

Przeczytaj całość »

Sanoczanin zginął w Baryczce w wypadku samochodowym. Był piłkarzem Victorii Niebocko

SANOK, BARYCZKA / PODKARPACIE. We wtorek  około godziny 18.00 w Baryczce w wypadku samochodowym zginął sanoczanin, piłkarz klubu Victoria Niebocko. Miał 36 lat. Strzyżowska policja bada okoliczności tej tragedii.

Przeczytaj całość »

Tragedia w Baryczce. Zginął mieszkaniec powiatu sanockiego (ZDJĘCIE)

BARYCZKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Baryczce na drodze krajowej nr 19. Czołowo zderzył się ciężarowy daf z osobowym suzuki. W wypadku zginął 36-latek z powiatu sanockiego. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Przeczytaj całość »

Kolejny wypadek w Moderówce. Cysterna zderzyła się z ciężarówką (ZDJĘCIA)

MODERÓWKA / PODKARPACIE. Wczoraj zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Drewniane bale, które zsuneły się z naczepy, zablokowały drogę nr 28 na kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Przeczytaj całość »

Zderzenie czterech samochodów w Stalowej Woli. Dwie osoby zostały ranne

STALOWA WOLA / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym zderzyły się cztery samochody. Ranne zostały dwie osoby, które trafiły do stalowowolskiego szpitala. Kierujący samochodami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Przeczytaj całość »

Kolizja w Przemyślu. Zderzyły się 3 samochody

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. W poniedziałek około godz. 16, na ul. Lwowskiej miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów. Pasażer jednego z samochodów został przewieziony do przemyskiego szpitala.

Przeczytaj całość »
Strona 1 z 512345