REKLAMA

Złodzieje wysadzili bankomat! Eksplozję nagrał monitoring! (VIDEO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. W nocy z czwartku na piątek w Iwoniczu-Zdroju złodzieje wysadzili jeden z bankomatów. Mieszkańców obudził huk. Sprawców oraz moment wybuchu zarejestrował monitoring. Zobacz video!

Do zdarzenia doszło w nocy około godziny 3.30 przy ul. Tarasiewicza. Było słychać wybuch, który zaniepokoił mieszkańców. Na miejsce wezwano policję, jednak złodziei już tam nie było.

Zniszczeniu uległ bankomat oraz witryna sklepu. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, grupa dochodzeniowo-śledcza prowadzi czynności.

Na fanpage KWW „Nasza Przyszłość” Gmina Iwonicz-Zdrój na Facebooku ukazał się fragment z monitoringu miejskiego, który pokazuje moment wybuchu i kradzieży.

Sceny jak z filmu miały miejsce dziś nad ranem w Iwoniczu-Zdroju. Około godz. 3.30 mieszkańców naszego cichego i spokojnego uzdrowiska obudził potężny huk dochodzący od strony placu Oczki. Okazało się, że ten hałas, przewyższający wszelkie dozwolone normy decybeli, był spowodowany wysadzeniem pobliskiego bankomatu. Tak, tak, niby nie Nowy York, a dzieje się… Jednym z przejawów naszej dbałości o bezpieczeństwo gości i kuracjuszy jest zamontowanie monitoringu, więc takie wydarzenie nie mogło umknąć oczom miejskich kamer. Prezentujemy nagranie w nadziei, że pomoże ono Policji w ujęciu sprawców tego zuchwałego przestępstwa – czytamy na stronie.

Więcej niebawem.

 

źródło/video: KWW „Nasza Przyszłość” Gmina Iwonicz-Zdrój/FB  

04-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)