REKLAMA

WARSZAWA. Tragiczny wypadek karetki, taksówki i osobówki. Wezwano śmigłowiec LPR

W Warszawie doszło do tragicznego wypadku z udziałem karetki pogotowia i dwóch innych pojazdów. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Puławskiej. Konieczne okazało się wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragiczny wypadek w Warszawie na długi czas niemal całkowicie zamknął przejazd jedną z ważniejszych arterii stolicy. Wypadek, który miał miejsce w piątek około 13, na wiele godzin zablokował tę część miasta. Na ulicy zderzyły się trzy samochody, w tym karetka pogotowia. Jak przekazała policja, nie wszyscy uczestnicy zdarzenia przeżyli.

– Kierowca renaulta był reanimowany i został przetransportowany do szpitala – podała Magdalena Wersocka ze stołecznej policji.

Do wypadku wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Decyzja była konieczna, gdyż w ratowaniu życia liczyła się każda sekunda, a zakorkowana przed weekendem stolica utrudniała dotarcie do szpitala. Po kilku godzinach pojawiła się smutna informacja, iż życia mężczyzny nie udało się uratować. Przed godziną 17 w szpitalu zmarł 82-letni kierowca.

Sprawę wypadku badają śledczy. Dotychczas ustalono, iż wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Do tej pory nie jest jednak jasne, jak doszło do zderzenia karetki pogotowia, taksówki i samochodu osobowego.

źródło: RMF FM

04-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)