REKLAMA

Tragiczny wypadek na S19. Zginęło 2 osoby, ranne dziecko (FOTO)

REGION / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku na trasie S19 w Stobiernej. W wyniku czołowego zderzenia renaulta z volkswagenem na miejscu zginęli obaj kierujący samochodami. Ciężko ranne zostało dziecko podróżujące volkswagenem. Trasa S19 w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana, ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19. Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w kierunku Lublina, kierujący renault scenic z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem przejechał przez pas rozdzielający jezdnie, uderzył w znak drogowy i wjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszów kierującym volkswagenem golfem, 47-letnim mieszkańcem powiatu niżańskiego. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obydwaj kierujący. Ciężko ranne zostało również podróżujące golfem dziecko w wieku ok. 10 lat. Chłopiec został przewieziony do szpitala w Rzeszowie.

Po wypadku zablokowana jest całkowicie trasa S19 w kierunku Rzeszowa. Jadących od strony Niska, policjanci kierują na drogę wojewódzką nr 878 (dawna droga krajowa nr 19, na Sokołów Małopolski). Ruch w kierunku Lublina odbywa się już normalnie.
Nad ustaleniem okoliczności wypadku pracują policjanci rzeszowskiej drogówki.

303-179272

 

KWP Rzeszów

01-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)