REKLAMA

SANOK. Turniej bokserski. Na ringu wielu medalistów mistrzostw Polski!

SANOK / PODKARPACIE. Klub Samuraj Trans-San Sanok zaprasza na TURNIEJ BOKSERSKI O PUCHAR TRANS-SAN, który odbędzie się 26 marca na Hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku! Jest to pierwszy z serii turniejów organizowanych przez klub.

W 2019 roku klub Samuraj reaktywował sanocki boks, a od maja 2020 r. do sukcesów w kickboxingu, doszły sukcesy w boksie. Zawodnicy Samuraja wygrywali oficjalne turnieje organizowane przez Okręgowy Związek Bokserski między innymi w Mielcu, Przemyślu, Stalowej Woli, Boguchwale i inne – słyszymy od organizatorów.

W Sanoku podczas turnieju o Puchar Trans-San, tytularnego sponsora Samuraj Sanok, zobaczymy ponad 40 walk w formule boksu olimpijskiego, a kilkanaście z nich będzie miało charakter oficjalnego meczu pomiędzy reprezentacjami okręgu podkarpackiego i okręgu lubelskiego. 

W turnieju weźmie udział wielu aktualnych medalistów mistrzostw polski i zawodników kadry narodowej oraz oczywiście zawodników Samuraj Trans-San Sanok, którzy będą mieli okazję pokazać się przed własną publicznością – dodają organizatorzy.

Start turnieju w sobotę 26 marca o godzinie 12:00. Walki meczu międzyokręgowego odbędą się w godzinach popołudniowych. Zapraszamy!

źródło: materiały nadesłane

foto nagłówek: poglądowe

16-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)