REKLAMA

PODKARPACIE: Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek

PODKARPACIE. Policjanci jarosławskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. 19-latek, kierując bmw stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w schody i elewację budynku, po czym zatrzymał się na jezdni. Zarówno kierujący jak i dwóch pasażerów, którzy podróżowali tym pojazdem nie odnieśli obrażeń.

W czwartek przed godz. 3, policjanci jarosławskiej drogówki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący bmw, 19-letni mieszkaniec Jarosławia w trakcie jazdy, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, a następnie uderzył w schody i elewację budynku, doprowadzając do jej uszkodzenia. Po zderzeniu, pojazd zatrzymał się na jezdni. 19-latek podróżował z dwoma pasażerami, 18 i 20-latkiem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Kierującemu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji zabronionych.

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Młody kierowca stracił prawo jazdy, a jego pojazd został zholowany na policyjny parking.

Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Jarosław

07-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)