REKLAMA

Nowy prezes Ekoballu Stali Sanok. Został nim Tomasz Mateja

SANOK / PODKARPACIE. Jak poinformował w mediach społecznościowych Ekoball Stal Sanok, nowym prezesem klubu został Tomasz Mateja. Jednocześnie, szefowanie strukturom zakończył Bogusław Rajtar, który niedawno objął funkcję dyrektora sanockiego MOSiRu.

Tomasz Mateja oficjalnie nowym prezesem Ekoball Stal Sanok. Witamy na pokładzie i życzymy samych sukcesów z klubem. Jednocześnie dziękujemy za lata pracy, zaangażowania i pasji prezesowi Bogusławowi Rajtarowi, który jakiś czas temu objął rolę sternika sanockiego MOSiRu. Mamy nadzieję, że razem będziemy rozwijać i promować sanocki sport. Liczymy na wsparcie kibiców oraz wszystkich mieszkańców miasta! – czytamy w krótkim komunikacie Ekoballu Stali Sanok w mediach społecznościowych (Facebook).

Przypomnijmy, że w październiku urząd miasta w Sanoku podał wyniki konkursu na dyrektora MOSiRu.

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko został wybrany: Pan Rajtar Bogusław – czytaliśmy w piśmie podpisanym przez burmistrza Sanoka Tomasza Matuszewskiego i opublikowanym w BIPie UM Sanok.

ZOBACZ: Bogusław Rajtar dyrektorem sanockiego MOSiRu. Konkurs rozstrzygnięty!

Wcześniej, gdy Bogusław Rajtar zaczął pełnić obowiązki szefa MOSiRu pytaliśmy o to, czy będzie kontynuował pracę w klubie.

Na ten moment pozostaję prezesem Ekoballu. Najbliższy czas pokaże, co będzie dalej w tej kwestii – zaznaczał w lipcu 2021 roku Bogusław Rajtar.

ZOBACZ: Prezes KS Ekoball powołany na p.o. dyrektora MOSiRu w Sanoku! (VIDEO)

Dziś wiemy, że ostatecznie zdecydowano o zmianach w strukturach władz klubu.

Nowemu prezesowi życzymy samych sukcesów!

foto: Ekoball Stal Sanok – Fb

źródło: Red., Ekoball Stal Sanok – Fb

04-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)