REKLAMA

NOWOSIELCE. 39-latka potrąciła mężczyznę stojącego przy posesji (FOTO)

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzania drogowego z udziałem osoby pieszej. 39-letnia kierująca fiatem potrąciła mężczyznę stojącego na wjeździe do posesji. Poszkodowany 47-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 20 w miejscowości Nowosielce w powiecie przeworskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat Panda, 39-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku, czego na łuku drogi straciła panowanie na prowadzonym pojazdem i potrąciła stojącego na wjeździe do posesji 47-latka. Pieszy z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Kierująca samochodem była trzeźwa. Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Wykonane zostały oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentacja fotograficzna. Policjanci ustalili także świadków zdarzenia. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności wypadku.

źródło: KPP Przeworsk

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE. Dachowanie osobówki tuż obok przystanku. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

24-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)