REKLAMA

LESKO. 20-latka z powiatu sanockiego z marihuaną i dopalaczami!

LESKO / POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Lescy policjanci ujawnili podczas kontroli, przy 20-letniej kobiecie, marihuanę oraz dopalacze. Mieszkanka powiatu sanockiego usłyszała już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek około godz. 23, uwagę policjantów, patrolujących teren Leska, zwrócił zaparkowany na parkingu pojazd marki Opel, którego pasażerka, na widok funkcjonariuszy, usiłowała się schować. W aucie przebywały jeszcze dwie osoby, mężczyźni w wieku 18 i 19 lat. Podczas interwencji przy 20-letniej kobiecie ujawniono woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego, a także dopalacze. Po sprawdzeniu pojazdu znaleziono kolejne woreczki z marihuaną. Ponadto, jak ustalili policjanci, za kierownicą opla siedział 19-latek, który przyznał, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Wszyscy zostali zatrzymani i doprowadzeni do leskiej jednostki. 20-latka usłyszała już zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast 19-latek odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień.

źródło: KPP Lesko


foto: zdjęcie poglądowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ. Zderzenie dwóch samochodów. Pasażer przewieziony do szpitala (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)