REKLAMA

Krwawy wschód słońca. Kilka wyjątkowych ujęć z trasy Sanok-Lesko (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ten, kto wstał dzisiaj wcześniej, mógł podziwiać krwawy wschód słońca, często nazywany również czerwonym lub purpurowym. Publikujemy kilka wyjątkowych fotografii wykonanych w drodze z Sanoka do Leska. Zachęcamy również do nadsyłania Państwa zdjęć.

Czerwony lub purpurowy wschód słońca i narastające zachmurzeniem zwiastuje odpływanie wyżu, a tym samym pogorszenie pogody.

Poniższe zdjęcia wykonano dzisiaj około 6:30 w kilku lokalizacjach na trasie Sanok-Lesko.

foto: Damian Biskup


Zachęcamy do nadsyłania fotografii na adres: redakcja@esanok.pl przedstawiających ciekawe bieszczadzkie krajobrazy. Zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

16-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)