REKLAMA

Jechał za szybko i skasował drewniany płot. „Trzeci raz niszczą mi ogrodzenie” (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W piątkowe popołudnie w Zagórzu, 68-letni kierowca fiata, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wjechał w drewniane ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale cierpliwość do tego typu zdarzeń traci powoli właścicielka domu, która wylicza, że był to już trzeci podobny przypadek.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, niedługo po godzinie 13.

W Zagórzu, na ul. Chopina, kierujący fiatem 68-letni mieszkaniec powiatu leskiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego wjechał w ogrodzenie posesji uszkadzając je. Kierujący był trzeźwy – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz oficer prasowy KPP Sanok. Nikt nie odniósł obrażeń.

Według relacji sprawcy, bezpośrednią przyczyną zdarzenia był motocyklista jadący z naprzeciwka – mówi nam Czytelnik, który poinformował nas o całym zdarzeniu. – Mieszkanka posesji przy ul. Chopina w Zagórzu mówiła mi, że już trzykrotnie poniosła straty w wyniku podobnych zdarzeń z udziałem kierujących pojazdami. Zmotoryzowani często nie przestrzegają ograniczeń prędkości, a sam odcinek drogi od przejazdu kolejowego do osiedla Dolina nie posiada chociażby odpowiedniego oznakowania co do dopuszczalnej prędkości, nie mówiąc już o progach zwalniających czy chodniku dla pieszych. Drogą tą poruszają się pieszo m.in dzieci i młodzież – dodaje.

Foto: materiały nadesłane

17-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)