REKLAMA

GMINA ZAGÓRZ. Wypadek! 3,5-letnie dziecko nieprzytomne. Ciężki stan (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZOWIEC / GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Dzisiaj przed godziną 7:00 w Brzozowcu doszło do wypadku. Osobowy ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Obrażeń doznała matka i 3,5-letnie dziecko, które było nieprzytomne. Jego stan określany jest jako ciężki. Trwa akcja ratunkowa.

Do zdarzenia doszło dzisiaj kilkanaście minut przed godziną 7:00 na drodze wojewódzkiej nr 892 w miejscowości Brzozowiec w gminie Zagórz.

Osobowy ford uderzył w drzewo. 2 osoby zostały ranne, to matka i dziecko.

Jak przekazują nam obecni na miejscu zdarzenia strażacy, 3,5-letnie dziecko jest nieprzytomne, w ciężkim stanie. Interweniują zespoły ratowników, w tym załoga śmigłowca LPR z Sanoka. Ranne dziecko najprawdopodobniej zostanie przetransportowane do szpitala w Rzeszowie.

Na miejscu: ZRM, JRG SANOK 541[R]43, OSP Czaszyn 547[R]50, Policja, LPR R10.

AKTUALIZACJA 8:20.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca fordem, jadąc w kierunku Zagórza, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni, uderzyła w przydrożny słup, a następnie w drzewo. Obrażeń doznała kierująca oraz 3,5-letnie dziecko – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Policjanci ustalają dokładnie okoliczności zdarzenia.

Aktualnie ruch odbywa się wahadłowo.

Kierująca fordem była trzeźwa.

AKTUALIZACJA 8:40.

Śmigłowiec LPR z Sanoka zabiera ranne dziecko do szpitala w Rzeszowie.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że 3,5-letnie dziecko doznało urazu głowy. W momencie transportu do szpitala, nadal było nieprzytomne.

AKTUALIZACJA 8:55.

Najprawdopodobniej za około 30 minut przywrócony zostanie normalny ruch na drodze wojewódzkiej nr 892, w miejscu, w którym doszło do wypadku.


film: OSP Czaszynfoto (7): OSP Czaszyn


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)