REKLAMA

DZISIAJ. Nadzwyczajna sesja w magistracie. Przedstawiciele mieszkańców sołectw pod urzędem!

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj o godzinie 9:00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Sanoka, podczas której burmistrz Tomasz Matuszewski przedstawi informację na temat zakończonych w ostatnich dniach konsultacji społecznych w sprawie zmiany granic administracyjnych miasta. Również na godzinę 9:00 zaplanowana jest konferencja prasowa z udziałem reprezentantów dużej grupy mieszkańców Trepczy, Zabłociec i Bykowiec, którzy jeszcze raz wyrażą swój sprzeciw wobec planom przyłączenia ich miejscowości do Sanoka.

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /t. j. Dz. U. z 2021r. poz. 1372 z późn. zm./ na wniosek Burmistrza Miasta Sanoka, przewodniczący Rady Miasta Sanoka Andrzej Romaniak zwołuje XLVIII Nadzwyczajną Sesję Rady Miasta Sanoka VIII kadencji.

Sesja odbędzie się w dniu 18 listopada 2021r. o godz. 9:00 w sali herbowej Urzędu Miasta z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad. 2. Powołanie sekretarza sesji. 3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad. 4. Informacja Burmistrza Miasta Sanoka z przeprowadzonych konsultacji społecznych w sprawie zmiany granic Miasta Sanoka przeprowadzonych w dniach od 5 listopada do 14 listopada 2021r. 5. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia opinii w przedmiocie zmiany granic miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie. 6. Zamknięcie obrad sesji.

Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Romaniak

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

FELIETON. Konsultacje społeczne w Sanoku. Dlaczego okazały się klapą?


foto: archiwum GminaWiejskaJestOK

źródło: Red., BIP UM Sanok

18-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.