REKLAMA

BRZOZÓW. Koszmarny wypadek na obwodnicy. Trzy osoby zostały ranne (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na obwodnicy Brzozowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Droga była zablokowana w obu kierunkach przez kilka godzin. Publikujemy zdjęcia z miejsca zdarzenia.

– Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 9:00 w Brzozowie na obwodnicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Fordem jadąc od strony Humnisk zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka Hondą. Wskutek zderzenia się pojazdów do szpitala trafił kierowca, pasażer i pasażerka Hondy. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – informowała naszych reporterów asp. sztab. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Siły i środki na miejscu zdarzenia: PSP JRG BRZOZÓW — GBA RENAULT ~411[R]21 — GCBA MAN ~ 411[R]25 –SLRr SsangYong OSP KSRG HUMNISKA –GLBA IVECO DAILY ~419[R]63 OSP KSRG STARA WIEŚ –GCBA MERCEDES ~419[R]03 2 x Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SPPR w Krośnie (podstacja Rymanów) 3 x Policja Brzozów

Zdjęcia (5): OSP Humniska

Zdjęcie z miejsca zdarzenia / nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)