REKLAMA

Zdjęcia z historycznej debaty wyborczej kandydatów na burmistrza Sanoka! (OBSZERNA GALERIA)

Zdjęcia z historycznej debaty wyborczej kandydatów na burmistrza Sanoka! (OBSZERNA GALERIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dużym zainteresowaniem cieszyła się historyczna debata wyborcza kandydatów na burmistrza Sanoka zrealizowana przez portal eSanok.pl.Przygotowane przez nas dwie transmisje, w tzw. picku, oglądało grubo ponad 1000 widzów! O tym, że było to dla sanoczan ważne wydarzenie świadczą również setki komentarzy i wiadomości. Serdecznie Państwu dziękujemy! Tymczasem publikujemy OBSZERNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ z debaty.

AUTOR ZDJĘĆ W GALERII: BB-Fotostudio Artur Mycio

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Sanoka, zorganizowaliśmy DEBATĘ WYBORCZĄ kandydatów na burmistrza Sanoka. Odbyła się ona w formie NA ŻYWO 26 marca o godzinie 19:00.

W rozmowie na temat miasta wzięli udział wszyscy kandydaci, czyli: Ewa Sieradzka, Sławomir Miklicz, Tomasz Matuszewski, Grzegorz Kozak.

Debata składała się z trzech części. W pierwszej kandydaci odpowiedzieli na cztery pytania od dziennikarzy. W drugiej mieli okazję do zadania jednego pytania wybranemu kontrkandydatowi. W trzeciej mieszkańcy usłyszeli swobodne wystąpienia podsumowujące debatę oraz start w wyborach na burmistrza Sanoka.

Debatę poprowadzili: Justyna Żuczek i Tomasz Sokołowski, a realizacją techniczną zajęła się Grupa Media Art.

Debata odbyła się w Sali Bankietowej Hotelu WIKI w Sanoku. Przypomnijmy, że już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów największych miast, a także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików na kolejną pięcioletnią kadencję.

Wkrótce na naszym portalu opublikujemy RELACJĘ VIDEO z debaty.

 DEBATA WYBORCZA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA SANOKA

Prowadzenie Justyna Żuczek Tomasz Sokołowski

Realizacja eSanok.pl

Realizacja techniczna Grupa Media Art

Redakcja Mateusz Pniewski

Organizacja Tomasz Sokołowski

Miejsce nagrania Sala Bankietowa Hotelu WIKI Sanok

eSanok.pl
2024


27-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)