REKLAMA

Zderzenie osobówki z pojazdem do wywozu odpadów komunalnych. Kierowca hospitalizowany (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / Wczoraj tj. 02.02.2022 roku w godzinach porannych, na drodze w kierunku miejscowości Trześniów, doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marku Suzuki i pojazdu do wywozu odpadów komunalnych. Poszkodowany kierowca został poddany dalszej hospitalizacji.

11_9

Wczoraj (2.02.2022) odnotowaliśmy dwa poważne zdarzenia na terenie naszej gminy – poinformowali strażacy OSP KSRG Haczów na swoim profilu w mediach społecznościowych.

O godzinie 9:14 zostaliśmy zadysponowani do kolizji dwóch pojazdów, która miała miejsce na głównej drodze w kierunku miejscowości Trześniów, nieopodal dawnego „spędu”. Z dostarczonych informacji wynikało, że kierowca samochodu osobowego marki Suzuki z uwagi na kiepskie warunki atmosferyczne stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w pojazd do wywozu odpadów komunalnych, który jechał z przeciwnego kierunku – relacjonują strażacy.

12_7

Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy. Udzielili również pierwszej pomocy kierowcy Suzuki, który skarżył się na dolegliwości spowodowane uderzeniem. Po chwili na miejsce dotarła również policja, karetka pogotowia oraz zastęp z PSP JRG Brzozów.

Poszkodowany kierowca wymagał dalszej hospitalizacji. Na czas prowadzonych działań droga relacji Haczów-Trześniów pozostawała całkowicie zablokowana. Kierowców kierowano na objazd przez miejscowość Bzianka. Strażacy powrócili do remizy tuż przed godziną 12.

13_9

źródło: OSP KSRG Haczów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.