REKLAMA

Zderzenie dwóch osobówek i ciągnika. Ranne dwie osoby

POWIAT TARNOBRZESKI / PODKARPACIE. Dwie osoby ranne trafiły do szpitala po zderzeniu się trzech pojazdów: nissana almera, seata leona i ciągnika siodłowego man. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 871 w Jamnicy w powiecie tarnobrzeskim. Apelujemy o ostrożną jazdę.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 7, w miejscowości Jamnica w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letni mężczyzna kierujący osobowym nissanem, jadąc w kierunku Tarnobrzega, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z seatem leonem i ciągnikiem siodłowym marki Man. W wyniku zderzenia do szpitala trafili kierowcy samochodów osobowych.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze prowadzą oględziny pojazdów, ustalają świadków oraz wykonują inne czynności mające na celu wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku.

303-199342

KPP Tarnobrzeg


23-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.