REKLAMA

Zderzenie busa z tirem. Kobieta przetransportowana do szpitala (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek w Grabownicy Starzeńskiej. Kierująca volkswagenem typu bus wykonując manewr skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z kierującym ciężarowym volvo, który ją w tym czasie wyprzedzał. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta, która kierowała busem została ukarana mandatem.

2_79

W czwartek po godz.10, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 30-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, kierująca volkswagenem, jadąc od strony Dynowa, nie upewniła się czy bezpiecznie może wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia z kierującym volvo, 48-letnim mieszkańcem powiatu krośnieńskiego, który ją w tym czasie wyprzedzał. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami, oboje byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca volkswagenem doznała obrażeń i wymagała konsultacji lekarskiej. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się nie groźne.

Sprawczyni kolizji, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

 3_69

4_43

źródło: KPP Brzozów

 

30-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)