REKLAMA

ZABŁOTCE. Poślizg i zderzenie z tirem! Kierująca z raną głowy. NOWE INFORMACJE

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. Dzisiaj około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 28 w Zabłotcach tir zderzył się z samochodem osobowym. Ciężarówka pozostała na jezdni, z kolei mniejszy z pojazdów dachował i zatrzymał się w rowie. Jedna osoba została poszkodowana i potrzebna była pomoc ratowników medycznych. Na miejscu działali również strażacy i policjanci. Publikujemy nowe informacje w sprawie wypadku.

Dyżurny sanockiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o godzinie 8:59. Na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Zabłotce, w pobliżu Ronda im. Andrzeja Boboli, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

Kpt. Paweł Giba, oficer prasowy KP PSP Sanok. Foto: arch. KP PSP Sanok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w ciągnik siodłowy pojazdu ciężarowego. Osobówka dachowała – mówi nam kpt. Paweł Giba, oficer prasowy KP PSP W Sanoku.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej (JRG Sanok). W akcji służb ratunkowych brali udział również policjanci i ratownicy medyczni.

Jedna osoba została poszkodowana. To kierująca osobówką w wieku około 30 lat. Doznała urazu głowy. Została zaopatrzona przez Zespół Ratownictwa Medycznego – dodaje kpt. Giba.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym oraz na podaniu piany gaśniczej w związku z wyciekiem paliwa.

W miejscu zdarzenia nie występują już utrudnienia w ruchu.

O wypadku informowaliśmy tutaj:

ZABŁOTCE. Tir zderzył się z osobówką! Akcja służb ratunkowych (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


05-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)