REKLAMA

XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA w G2A Arena!

PODKARPACIE. XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA w tym roku odbędą się w dniach 11-12 grudnia w G2A Arena – Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Tegoroczna edycja targów realizowana będzie w formie hybrydowej to znaczy, że wydarzenia stacjonarne będzie można śledzić również poprzez stronę internetową. Trwa już rejestracja wystawców.

 01_25

Województwo podkarpackie po raz kolejny podjęło się organizacji wydarzenia, w ramach którego firmy skupione wokół wybranych branż, mogą promować swoją ofertę, aktywnie uczestniczyć w targach
i nawiązywać kontakty biznesowe całkowicie bezpłatnie.

Do udziału w targach zapraszamy podmioty, których działalność związana jest z wytwarzaniem i sprzedażą produktów oraz żywności wysokiej jakości. Chodzi na przykład o certyfikowaną żywność ekologiczną, produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – tłumaczy marszałek Władysław Ortyl.

Na targach promują się również gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka. Rejestracja wystawców potrwa do 22 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową pod linkiem:

https://www.ekogala.eu/uzytkownicy/register.html

Podczas tegorocznej edycji EKOGALI można będzie zapoznać się z ofertą producentów żywności i produktów wysokiej jakości. Wydarzenie ma także na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej i promowanie żywności wysokiej jakości, ma być również miejscem do nawiązywania kontaktów handlowych oraz ma umożliwić wymianę doświadczeń.

Targi połączone są z wieloma wydarzeniami towarzyszącymi takimi jak: debaty, konkursy tematyczne, warsztaty dla uczestników EKOGALI wraz z kompleksową strefą animacji dla dzieci. Na tych, którzy zdecydują się osobiście odwiedzić targi, czekać będą niespodzianki. Kto nie będzie mógł być obecny osobiście – może śledzić wydarzenie na stronie:

www.ekogala.eu .

EKOGALA ORGANIZOWANA JEST Z ZACHOWANIEM WSZELKICH WYTYCZNYCH DLA ORGANIZACJI TARGÓW W TRAKCIE EPIDEMII COVID – 19 W POLSCE. JEŻELI BĘDĄ TEGO WYMAGAŁY AKTUALNE OBOSTRZENIA WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ WYŁĄCZNIE W FORMULE ONLINE. W razie ewentualnych zmian będziemy o nich informować.

UMWP


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PAWEŁ KLIMASZEWSKI: 4 Posiedzenie komisji śledczej ds. pandemii

tvPolska

22-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.