REKLAMA

Wystawa ”Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”

SANOK. Gmina Sanok oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na wystawę ”Tradycje Bożego Narodzenia”. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 7 grudnia br., o godz. 11:00 w budynku Domu Handlowego PSS ul. Kościuszki 19 ( I piętro). Wystawa będzie czynna do 9 grudnia (włącznie) w godz. od 9:00 do 17:00.
PLAKAT 2021(1)
Regulamin imprezy niemasowej:

1. Regulamin skierowany jest do wszystkich osób, które w czasie trwania imprezy będą przebywały na jej terenie. Każda osoba tam przebywająca, obowiązana jest stosować się do postanowień niniejszego regulaminu.
2. Poprzez uczestnika imprezy, rozumiana jest osoba uczestnicząca w imprezie, wystawiająca swoje prace, korzystająca z propozycji wystawienniczej.
3. Wstęp na teren imprezy jest wolny i przysługuje wszystkim osobom zainteresowanym wydarzeniem pod warunkiem:
– dezynfekcji rąk przy wejściu na imprezę;
– zachowanie dystansu 1,5 m;
– zasłanianie ust i nosa maseczką;
– dostosowanie się do zaleceń Organizatora.
4. Uczestników imprezy obowiązuje niniejszy Regulamin udostępniony na terenie pomieszczenia wystawowego, jak również na stronie internetowej Organizatorów.
5. Impreza ma charakter otwarty i przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem. Osoby zwiedzające są zobowiązane zachowywać się w sposób nieodbiegający od powszechnie przyjętych norm społecznych, przestrzegać Regulaminu Imprezy, uwzględniać obowiązujące obostrzenia sanitarne, wynikające z zagrożenia epidemicznego Covid-19.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione, zagubione na terenie imprezy.
7. Impreza będzie utrwalana na nośnikach audio i video. Wejście na teren imprezy jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku i publikację materiałów audio i video na stronach internetowych Organizatorów oraz w mediach.
8. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

materiały nadesłane


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ANDRZEJ DUDA: Uroczyste otwarcie II Polsko–Katarskiego okrągłego stołu przez Prezydenta RP

tvPolska

06-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)