REKLAMA

Wyrwał ławkę i rozbił szybę, bo był zdenerwowany

KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia ławki i wybicia szyby w jednym z lokali znajdującym się przy kolbuszowskim rynku. Do uszkodzenia przyznał się 15-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który jak wyjaśnił zrobił to, ponieważ był wzburzony i zdenerwowany.

O wybiciu szyby w jednym z lokali gastronomicznych przy kolbuszowskim rynku, poinformował pracownik tego zakładu, w niedzielę rano. Chwilę później, dzielnicowy pełniący tego dnia służbę, zauważył, że jedna z ławek znajdujących się na płycie rynku jest wyrwana z mocowań, zniszczona i wywrócona.

Już następnego dnia policjanci ustalili, że związek z tymi zdarzeniami, może mieć 15-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Chłopiec zgłosił się wczoraj do komendy wraz ze swoją matką. W trakcie rozpytania przyznał się do uszkodzenia ławki i szyby. 15-latek wyjaśnił także, że powodem jego zachowania, była złość i wzburzenie, po kłótni w domu.

Materiały w tej sprawie trafią do sądu rodzinnego.

po60

Źródło: KPP Kolbuszowa

23-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline