REKLAMA

Wyprzedzał trzy ciężarówki. Doprowadził do czołowego zderzenia (ZDJĘCIA)

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 886 pomiędzy Jurowcami a Pakoszówka doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca audi wyprzedzał trzy ciężarówki i nie zdążył dokończyć manewru. Doprowadził do czołowego zderzenia z toyotą. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na drodze wojewódzkiej pomiędzy Jurowcami a Pakoszówką w powiecie sanockim.

Jak relacjonuje asp. Lidia Rakoczy z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, przedstawiając wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów, kierujący audi wyprzedzał trzy samochody ciężarowe. Nie zdołał bezpiecznie zakończyć manewru i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą. Audi wypadło z drogi i zatrzymało się w przydrożnym rowie. Drugi z samochodów obrócił się i zatrzymał na jednym z pasów. Droga była chwilowo zablokowana, później strażacy kierowali ruchem wahadłowym.

Obrażenia odniosły dwie kobiety podróżujące toyotą. To kierująca i pasażerka. Zostały przewiezione do szpitala.

AKTUALIZACJA 12:05

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie policji, obrażenia kobiet nie są poważne. Obie mają stłuczenia. Całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Aktualnie na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

AKTUALIZACJA 12:45

Sprawca zdarzenia to 21-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Dwie kobiety, które trafiły do szpitala to kierująca toyotą 51-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego oraz pasażerka, 72-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Obie odniosły ogólne stłuczenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wyprzedzał trzy ciężarówki. Czołówka w Pakoszówce! Są korki! (FOTO)


31-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)