REKLAMA

Wypadek w Haczowie. Młoda kobieta uderzyła w betonowy przepust (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Kilka dni temu w Haczowie doszło do groźnego wypadku drogowego. Jak relacjonują strażacy z OSP KSRG Haczów, w wyniku poślizgu młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w betonowy przepust. Kierująca trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w pierwszych dniach maja.

O godzinie 17:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego, który miał miejsce nieopodal granicy z Iskrzynią. W wyniku poślizgu młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w betonowy przepust przydrożny. Przybyli strażacy z naszej jednostki zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili poszkodowanej kobiecie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po niedługim czasie na miejscu pojawili się również strażacy z PSP Brzozów oraz ratownicy pogotowia ratunkowego, którzy przejęli opiekę nad poszkodowaną. Nasze działania trwały około godzinę czasu. Na czas prowadzonych droga pozostawała zamknięta. Objazd został wytyczony przez „zapłocie” – relacjonują przebieg interwencji strażacy z OSP KSRG Haczów.

Siły i środki:

– OSP KSRG Haczów (GCBA 3,5/35 Mercedes Benz-Atego, GLM 8 Ford Transit) – PSP JRG Brzozów (GCBA 5,4/32 MAN TGM 18.320) – karetka ZPR – policja

źródło: fb/ospksrghaczow

07-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)