REKLAMA

Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku (ZDJĘCIA)

PRUSIEK / GMINA SANOK. W ostatnich latach przybywa nam seniorów, którzy przynoszą ze sobą bogate doświadczenie życiowe i chęć uczestniczenia w lokalnych wydarzeniach. Również w Prusieku takich nie brakuje, dlatego nie mogliśmy przegapić „Dnia Seniora”, który odbył się 30 września br. w Wiejskim Domu Kultury.

Wydarzenie było inicjatywą pań z KGW Prusiek, które nie szczędziły wysiłków, aby tego wieczoru zapewnić uczestnikom niezapomniane przeżycia zarówno muzyczne, jak i kulinarne.

Mieszkańcy Prusieka i okolic przybyli do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Na scenie zaprezentowały się Panie z KGW Prusiek. Swoim humorystycznym, śpiewno-tanecznym występem wprawiły wszystkich zebranych w dobry nastrój i uśmiech. Następnie popłynęły gorące życzenia dla seniorów od zaproszonych gości m.in. Zastępcy Wójta Pawła Wdowiaka oraz Pełnomocnika ds. Kół Gospodyń Wiejskich w Biurze Powiatowym ARiMR w Sanoku Ewy Miciak. Po życzeniach cała sala odśpiewała gromkie „sto lat”.

Seniorzy pokazali, że wciąż mają w sobie wiele wigoru i chęci do aktywnego spędzania czasu, licznie ruszając na parkiet bawiąc się i tańcząc.

„Dzień Seniora” w Wiejskim Domu Kultury w Prusieku był nie tylko okazją do zabawy i świętowania, ale także wyrazem wdzięczności i szacunku dla seniorów, którzy wnoszą wiele do życia społeczności lokalnej. To wydarzenie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą do aktywności, wspólnego spędzania czasu, a przede wszystkim czerpania radości z życia.

źródło: Gmina Sanok


02-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)