REKLAMA

Wędkarze wpadli do stawu. Błyskawiczna akcja ratunkowa strażaków!

TEMESZÓW / PODKARPACIE. Szczęśliwie zakończyła się akcja ratunkowa na stawie w Temeszowie w gminie Dydnia, gdzie dzisiaj około godziny 11:00 pod dwoma wędkarzami załamał się lód. Dzięki błyskawicznej reakcji strażaków, obu mężczyzn udało się uratować i przytomnych przekazać zespołom ratownictwa medycznego.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj:

GMINA DYDNIA. Lód załamał się pod dwiema osobami! Trwa akcja ratunkowa

Dzisiaj około godziny 11:00 na stawie w miejscowości Temeszów w gminie Dydnia, pod dwoma wędkarzami załamał się lód. Jeden z mężczyzn wpadł do wody i ostatkami sił trzymał się lodu. Druga osoba utrzymywała się na powierzchni.

Jako pierwsi na miejsce dotarli druhowie z OSP KSRG Dydnia. To oni, przy pomocy sań lodowych ewakuowali wędkarza, który leżał na lodzie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, strażacy z JRG Brzozów uratowali mężczyznę, przebywającego w lodowatej wodzie.

Obaj wędkarze, przytomni, zostali przekazani zespołom ratownictwa medycznego, które oczekiwały na brzegu – mówi nam mł. bryg. Bogdan Biedka, oficer prasowy KP PSP Brzozów.

W akcji ratunkowej wzięły udział 4 zastępy straży pożarnej, łącznie 12 druhów. 3 zastępy wyjechały z komendy PSP w Brzozowie, jedna z remizy w Dydni.


zdjęcie poglądowe / Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dramat podczas meczu. Piłkarz stracił przytomność. „Kilka prób reanimacji” (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)