REKLAMA

W piątek inauguracja sezonu! STS czarnym koniem rozgrywek?

SANOK / PODKARPACIE. W piątek o godzinie 18:00 hokeiści Ciarko STSu Sanok zainaugurują rozgrywki Polskiej Hokej Ligi w sezonie 21/22. Rywalem będzie drużyna z najwyższej krajowej półki, GKS Tychy. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Klub z Sanoka ma do dyspozycji 3200 wejściówek wliczając w to osoby zaszczepione oraz niezaszczepione. Wytyczne sanitarne mówią bowiem, że limit dla imprez sportowych w hali to 75% obłożenia i nie dotyczy on osób zaszczepionych.

Jak udało nam się dowiedzieć, na ten moment do dyspozycji jest jest jeszcze około 2000 wejściówek.

W związku z dużym zainteresowaniem i możliwym wystąpieniem kolejek w dniu meczu zachęcamy do zakupu karnetów, biletów w biurze klubu (godz. 9-17) oraz wejściówek online już dziś. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi imprez sportowych i limitem wynoszącym 75%, który nie dotyczy osób zaszczepionych prosimy o zabranie ze sobą aktualnego certyfikatu COVID z kodem QR, który będzie skanowany przy wejściu na arenę! – czytamy w komunikacie klubu Ciarko STS Sanok.


grafika: Ciarko STS Sanok

foto nagłówek: Tomasz Sowa

źródło: Red., Ciarko STS Sanok

09-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.