REKLAMA

Vivio Liga Lokalizacji w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Za nami kolejna edycja Vivio Ligi Lokalizacji. To wspaniałe wydarzenie, które odbyło się w naszym mieście w niedzielę (30.06), zgromadziło prawdziwe tłumy – nasz stadion wypełniony był niemalże po brzegi . W rozgrywkach brało udział 74 drużyny, co przełożyło się na obecność prawie 1000 uśmiechniętych, zmotywowanych i ochoczo nastawionych do gry młodych piłkarzy. Słowa uznania dla rodziców, rodzin oraz trenerów i wszystkich organizatorów tego wspaniałego wydarzenia. 

Warto zaznaczyć, że głównym sponsorem oraz honorowym patronem całej inicjatywy Vivio Ligii Lokalizacji, jak również Akademii Piłkarskiej Vivio, jest właśnie wywodząca się z Brzozowa marka Vivio, która powstała z miłości do zdrowej żywności a także dbałości o aktywność najmłodszych.

Firma Vivio od 5 lat zajmuje się sprzedażą produktów zdrowej żywności i z roku na rok poszerza swoje horyzonty, zarówno jeśli chodzi o rozwój sprzedażowy i dystrybucyjny produktów, jak i wsparcie ważnych przedsięwzięć. W ich ofercie można znaleźć posiadające certyfikaty BIO produkty ekologiczne, jak również starannie wyselekcjonowane bakalie, orzechy, kasze, mąki, ziarna, oleje, zdrowe przekąski i produkty dla dzieci.

Namiastki tych pyszności można było skosztować na stoisku Vivio, które było obecne na tym wydarzeniu. Dzieci miały również okazję wziąć udział w konkursie rozpoznawania smaków. Poszło im świetnie, dlatego też otrzymały upominki od marki Vivio.

Firma Vivio swoją ofertę kieruje zarówno do klientów detalicznych (sklep internetowy https://www.cosdlazdrowia.pl/), jak również do klientów hurtowych. Współpracuje z przedsiębiorcami na terenie całej Polski a także poza jej granicami i coraz prężniej rozwija się na rynku międzynarodowym.

Główną wizją firmy jest promowanie i zachęcanie społeczeństwa do zdrowego i aktywnego stylu życia, a zero waste i recykling to główne cele etyczne Vivio. Zachęcamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji, do zapoznania się z szeroką i niezwykle atrakcyjną ofertą firmy.

Tekst i foto: Klaudia Filip

Źródło: UM Brzozów


10-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline