REKLAMA

Ukradł pluszaki. Chciał nimi obdarować dziewczynę

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który ukradł maskotki z automatu do sprzedaży zabawek. Skradzionymi pluszakami chciał obdarować swoją nową dziewczynę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W niedzielę około godz. 2.30, policjanci zostali zaalarmowani o osobach chodzących po dachach placówek usługowych dworca autobusowego w Krośnie. Po dotarciu na miejsce, przy jednym z punktów gastronomicznych, policjanci ujawnili uszkodzony automat z zabawkami.

Po chwili funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu, rzucił się do ucieczki. Uciekający odrzucił od siebie pluszowe maskotki, które jak się okazało, chwilę wcześniej zostały skradzione. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali 20-letniego krośnianina.

Młody mężczyzna tłumaczył, że skradzionymi pluszakami chciał obdarować swoją nową dziewczynę. 20-latek trafił do policyjnego aresztu, a o jego przyszłości zadecyduje sąd.

KMP Krosno

17-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.