REKLAMA

Turystki w opałach. GOPR ratuje w pięknych okolicznościach przyrody (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wczoraj ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR odnotowali kolejne akcje w górach. Pomocy potrzebowała turystka z urazem kolana, która znajdowała się na Rawkach oraz kobieta uskarżająca się na silny ból brzucha na Połoninie Caryńskiej. Jak zwykle ratownicy GOPR stanęli na wysokości zadania, a po zakończonych działaniach opublikowali wyjątkowe zdjęcia z towarzyszącymi ich pracy bieszczadzkimi krajobrazami.

Czasami przychodzi nam ratować ludzi w pięknych okolicznościach przyrody. Tak było wczoraj, kiedy nasi ratownicy z Cisnej wyjechali na Rawki do kobiety w urazem kolana. W tym samym czasie ratownicy z Ustrzyk Górnych dostali zgłoszenie do kobiety znajdującej się na Połoninie Caryńskiej i uskarżającej się na silny ból brzucha. Po zabezpieczeniu termicznym i podaniu środków przeciwbólowych, poszkodowana została zwieziona do Ustrzyk Górnych. Do zdarzenia zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – relacjonują przebieg piątkowych interwencji ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR w mediach społecznościowych.

źródło: Bieszczadzka Grupa GOPR – Fb


16-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.