REKLAMA

Tragiczny pożar. Śmierć 92-letniej kobiety (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W środę około godziny 21:30 w miejscowości Trześniów w powiecie brzozowski doszło do pożaru drewnianego domu. Na miejsce szybko wezwano służby ratunkowe. Strażacy wynieśli z płonącego budynku starszą kobietę. Natychmiast przystąpiono do reanimacji. Niestety, mimo wysiłków medyków, życia 92-latki nie udało się uratować.

Informację o pożarze służby otrzymały w środę około godziny 21:30.

W Trześniowie palił się drewniany dom. Po dojechaniu na miejsce, strażacy ewakuowali z budynku nieprzytomną 92-letnią kobietę. Niestety, mimo reanimacji, nie udało się uratować życia poszkodowanej.

W akcji ratunkowo-gaśniczej wzięło udział 10 zastępów straży pożarnej PSP oraz OSP. Interweniowali policjanci i załoga Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego.

Pożar ugaszono po kilku godzinach. Pogorzelisko zostało sprawdzone między innymi za pomocą kamery termowizyjnej.

Budynek spłonął niemal doszczętnie.

Czynności związane z ustaleniem okoliczności tragedii wykonywać będą policjanci z brzozowskiej komendy pod nadzorem prokuratora.


foto: OSP KSRG Haczów

AKTUALIZACJA:

Informację o zdarzeniu podaje brzozowska komenda policji.

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru, do którego doszło w Trześniowie. Minionej nocy płonął tam budynek mieszkalny. W zdarzeniu śmierć poniosła 92-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21.30 w Trześniowie. Dyżurny brzozowskiej komendy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, skierował na miejsce policyjny patrol. Funkcjonariusze zastali zastępy straży pożarnej, które prowadziły akcje gaśniczą.

Z palącego się budynku strażacy wynieśli nieprzytomną kobietę. Niestety mimo podjętej reanimacji życia 92-letniej mieszkanki gminy Haczów nie dało się uratować. Decyzją prokuratora ciało kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Policjanci wykonali oględziny miejsca pożaru oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: Red., KPP Brzozów


foto: KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ. Zderzenie dwóch samochodów. Pasażer przewieziony do szpitala (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

03-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)