REKLAMA

To ich wybór, ich start i ich radość. Worek medali sanockich karateków!

SANOK / PODKARPACIE. Worek medali i bezcenne doświadczenia przywieźli reprezentanci Sanockiego Klubu Karate z Mistrzostw Podkarpacia w Karate Kyokushin, które odbyły się w Krośnie.

 

To samo nie przyszło na to dzieci sobie zapracowały, a trenerzy im w tym pomogli. U nas nie ma presji, że ktoś musi. Nasze dzieci po prostu chcą. To ich wybór, ich start i ich radość. Dla nas i Rodziców duma. Sport to rywalizacja, ale ta rywalizacja musi mieć zdrowe zasady. Wszyscy jesteście wspaniali i serdecznie Wam gratulujemy – czytamy w relacji z zawodów na profilu Sanockiego Klubu Karate w mediach społecznościowych.

Dzięki Waszym osiągnięciom, klub w łącznej klasyfikacji zajął 5 miejsce. Wielkie brawa!

Reprezentowali nas Tobiasz Gudowski – II miejsce, Zuzia Turzyniecka – I w kumite i II w kata, brawo Zuzia! , Lidia Gajewska – wejście do finałowej ósemki, Wiktoria Wielobób , Magda Szymulańska – wejście do ósemki, Maja Górnik, Jula Marcinik III miejsce, Iza Malik, Amelka Jadczyszyn wejście do ósemki, Michał Niżnik III miejsce, Dawid Pawlecki III miejsce, Dominika Kogut II miejsce, Norbert Starejki III miejsce, Maciej Hott II miejsce, Filip Barzyk III miejsce. Dziękujemy Sensei: Jan Ślazyk, Grzegorz Bujas, Franek Lach za wyjazd, sekundowanie, sędziowanie i opiekę nad zawodnikami.

W zawodach startowało 209 zawodników z 21 klubów.

Źródło: Sanocki Klub Karate /FB

25-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)