REKLAMA

Tłumy na brzozowskim Rynku! To był Dzień Dziecka jak z bajki (VIDEO, ZDJĘCIA)

Tłumy na brzozowskim Rynku! To był Dzień Dziecka jak z bajki (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowski Rynek już dawno nie gościł takich tłumów! Podczas Bajkowego Dnia Dziecka, w centrum miasta pojawiły się setki rodzin chcących uczcić święto najmłodszych mieszkańców gminy i powiatu. Organizatorzy przygotowali mnóstwo efektownych atrakcji, a kolejki do najpopularniejszych nie zmniejszały się przez wiele godzin. Na scenie, swoje talenty prezentowały dzieci z przedszkoli i szkół. Najważniejsza była jednak sympatyczna i przyjazna atmosfera.

Organizatorzy Stowarzyszenie „Przestrzeń Twórcza”, Brzozowski Dom Kultury i Grupa Dobra Myśl składają podziękowania:

1. Burmistrzowi Brzozowa Szymonowi Stapińskiemu za objęcie honorowym patronatem i wsparcie techniczno – logistyczne, 2. Staroście Powiatowemu Zdzisławowi Szmydowi za objęcie honorowym patronatem i wsparcie w organizacji pomocy medycznej, 3. Radnym Gminnym i Powiatowym: Urszuli Tesznar, Pawłowi Froniowi, Oli Haudek, Magdalenie Korona za wsparcie finansowe, 4. Dyrektorowi Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie za zapewnienie zaplecza medycznego podczas wydarzenia 5. Zespołowi Świetlic Środowiskowych za dużą dawkę fantazji i przygotowanie wspaniałych zabaw i animacji. 6. Muzeum Regionalnemu za życzliwą współpracę i wsparcie w sprawach technicznych. 7. Dyrektorom Szkół za współpracę, a pedagogom i młodzieży ze szkół podstawowych za piękne występy. 8. Dyrektorom Przedszkoli i wszystkim dzieciom wykonującym wspaniałe prezentacje artystyczne. 9. Państwu Renacie i Waldemarowi Kośmidrom oraz szkolnemu Teatrowi Lalki i Aktora z Turzego Pola za występ i animacje wśród publiczności. 10. Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie za objęcie opieką nad bezpieczeństwem w czasie całej imprezy i przygotowanie ciekawego stoiska. 11. Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starej Wsi za prezentacje dzieciom wozu strażackiego i wsparcie techniczne. 12. Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Brzozowie za wodę do stabilizacji telebimu. 13. Polskiemu Związkowi Łowieckiemu / okręg Krosno i Nadleśnictwu w Brzozowie za przygotowanie ciekawych warsztatów. 14. Ewie Błyskal za warsztaty fotografii, Szkole językowej za warsztaty z języka angielskiego. 15. Pracownikom obsługi logistyczno-technicznej Urzędu Miejskiego w Brzozowie za przygotowanie Rynku na przyjęcie wszystkich gości. 16. Naszym postaciom z bajek: Śnieżce, Kopciuszkowi, Piratowi Damianowi i innym które nam towarzyszyły. 17. Naszym wspaniałym Sponsorom: Ogromne podziękowania dla firmy DUMAS za strefę PLACU ZABAW, Fundacji Promocji i Rozwoju Bieszczad za ciuchcię z doskonałym kierowcą, Firmie GRAMAR z Przysietnicy za batoniki i inne słodkości, Firmie ALTA za cukierki, firmie LIWOCZ za współfinansowanie warsztatów lizaka, dla POLIKATU za współfinansowanie warsztatów lizaka, cukierni Ciacho za vouchery na desery lodowe, szkole pływania WODNIAK za współfinansowanie kufra skarbów. 18. Gorące podziękowania za pyszne słodkości od naszego lokalnego producenta firmy Gran – PIK. 19. Wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli nam uatrakcyjnić ten dzień. 20. Radom Rodziców za smakołyki na stoiskach. 21. Mediom: w szczególności Brzozów24 za promocję wydarzenia i objęcie patronatem medialnym.

Przede wszystkim dziękujemy za liczne uczestnictwo. Wspaniale było spędzić ten czas wspólnie na Rynku jak z bajki – słyszymy od członków stowarzyszenia „Przestrzeń Twórcza”.

źródło: Red., materiały nadesłane


04-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)