#impreza


XII Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2017

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie promocyjno-handlowej pn. XII Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2017, połączonej z Ogólnopolską Wystawą Królików, która odbędzie się w dniach  30 września-1 października br. na terenie naszego Ośrodka.

Przeczytaj całość »

RYKOWISKO 2017: Uczta dla ducha i ciała. „Myśliwy nie strzela do każdej zwierzyny, która się rusza” (FILM)

To święto myśliwych i leśników nie tylko z naszego regionu. Na Rykowisko Karpackie przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Podczas 19. edycji nie zabrakło sztandarowych punktów, jak konkurs oceny poroży jelenia czy konkurs sygnalistów myśliwskich. Były pokazy psów i ptaków, a także konkurs gulaszomanii. Nie zabrakło więc doznań zarówno dla ducha, jak i ciała. 

Przeczytaj całość »

Efektowny Teatr Ognia na zakończenie wakacji (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Zebrani na sanockim rynku mieszkańcy miasta oraz goście oficjalnie zakończyli dziś wakacje. Przez całe popołudnie nie brakowało atrakcji dla dzieci, natomiast wieczorem odbyły się koncerty. Na zakończenie imprezy zaprezentowano bardzo efektowny taniec z ogniem, który zrobił duże wrażenie na oglądających. Zapraszamy do obejrzenia materiału video z tego niezwykłego widowiska.

Przeczytaj całość »

KROSNO: Chleb, wino, muzyka i taniec. Kultura pogranicza znów pokazała swój wyjątkowy charakter. Karpackie Klimaty zachwyciły mimo kapryśnej aury (FILM, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Niedziela była ostatnim dniem festiwalu “Karpackie Klimaty 2017”. Niestety upłynęła pod znakiem nieustających opadów deszczu, ale i przy takiej aurze nie zabrakło miłośników wytworów kultur pogranicza. Tradycyjnie, rozstrzygano konkurs na ulubiony chleb krośnian. Nie mogło zabraknąć kramików z węgierskimi winami. Co roku, to właśnie degustacja charakterystycznych dla Węgier trunków stanowi tożsamość festiwalu. Karpackie Klimaty to również muzyka i taniec. W niedzielę, na scenie zaprezentowały się między innymi Siostry Lipka.

Przeczytaj całość »

POLAŃCZYK: Finał Solińskiego Lata 2017! Na scenie Izabela Trojanowska! (FILM) ( 1 )

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Koncert Izabeli Trojanowskiej oficjalnie zakończył tegoroczną edycję Solińskiego Lata. Trzeba przyznać, że oferta imprez zorganizowanych przez gminę Solina wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu była na tyle atrakcyjna i różnorodna, że powinna usatysfakcjonować zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Przeczytaj całość »

JASŁO: Na jasielskim rynku zaprezentują się wojowie z Polski i z zagranicy

JASŁO / PODKARPACIE. W piątek (11 sierpnia) o godz. 19.00 na jasielskim rynku pojawią się wojowie, którzy pokazem walk i uzbrojenia tradycyjnie rozpoczną tegoroczny VII Karpacki Festiwal Archeologiczny. Na inne wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu organizatorzy zapraszają do skansenu Karpacka Troja od 11 do 13 sierpnia.

Przeczytaj całość »

SANOK: Cleo i Łzy gwiazdami tegorocznego Jarmarku Ikon (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka serdecznie zaprasza na Jarmark Ikon w Sanoku, który odbywać się będzie w dniach 12-13 sierpnia na Rynku i ulicach starego miasta. Podczas imprezy odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć zarówno ikony wykonywane przez współczesnych twórców, a także proces ich wykonywania, jak i regionalne wyroby artystyczne i rzemieślnicze powstające w regionie bieszczadzkim. Przyjadą również wystawcy z innych regionów Polski i z zagranicy.

Przeczytaj całość »

Rozmieniamy się na drobne, a możemy „zagrać” na całą Polskę królewskim ślubem

SANOK / PODKARPACIE. Na świecie robi się promocję na wszystkim. Na śladach dinozaurów,  zabytkach, cudach natury i osobliwościach. Hitem ziemi sanockiej są góry i przyroda, ale musimy dać turystom oryginalną ofertę, która ściągnie tysiące turystów do naszego miasta. Taką propozycją może być inscenizacja ślubu Władysława Jagiełły w Sanoku, ale zrobiona „na bogato”.

Przeczytaj całość »

DNI DUKLI 2017: Rewelacyjna zabawa z disco polo. Koncert Kordiana zakończył święto gminy Dukla (FILM, ZDJĘCIA)

DUKLA / PODKARPACIE. Dwa dni wspaniałej zabawy podczas wielu koncertów, występów grup kabaretowych i wielu innych atrakcji. Tysiące mieszkańców regionu i gości często spoza granic Polski. Tak w skrócie można opisać Dni Dukli 2017. Zakończył je koncert gwiazdy disco polo Kordiana. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

Przeczytaj całość »

DNI DUKLI 2017: Kabaret “Jurki” zadbał o świetne humory publiczności! Zobacz skecz z kotem (FILM, ZDJĘCIA)

DUKLA / PODKARPACIE. Dni Dukli 2017. O świetne humory licznie zebranej publiczności zadbała gwiazda niedzielnego wieczoru, kabaret “Jurki”. Dla uczestników święta gminy Dukla, znana ze scenicznych improwizacji grupa, przygotowała skecz z kotem. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

Przeczytaj całość »

DNI DUKLI: Fantastyczny występ Mateusza Mijala rozgrzał dukielską publiczność! (RELACJA VIDEO, ZDJĘCIA)

DUKLA / PODKARPACIE. Efektowne koncerty i najlepsze grupy kabaretowe, a także wiele innych atrakcji. Przede wszystkim jednak świetna atmosfera i imponująca frekwencja. Tak w skrócie można opisać Dni Dukli 2017. Podczas dwudniowego święta gminy bawiły się całe rodziny. Jedną z gwiazd wieczoru był pochodzący z Jasła Mateusz Mijal. Jesgo fantastyczny występ porwał publiczność! Zobacz relację video.

Przeczytaj całość »

Gwałt w Solinie. Młoda kobieta nie przedstawiła rysopisu sprawcy

LESKO / PODKARPACIE. Policja szuka sprawcy gwałtu, do którego miało dość w pierwszy weekend czerwca w Solinie. Sprawa jest trudna, bo pokrzywdzona nie przedstawiła rysopisu przypuszczalnego gwałciciela.

Przeczytaj całość »

Podróż w głąb samego siebie. Niezwykły wernisaż w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. 14 października 2016 r. o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej odbędzie się wernisaż niezwykłej wystawy. Przeniesiemy się w odmienny świat, będący efektem symbiozy dwóch dziedzin sztuki – fotografii, stylizacji i wizażu. Wystawę można będzie oglądać do 4 listopada.

Przeczytaj całość »

NASZ PATRONAT: Piknik Charytatywny dla Anielki i Szymona

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. Stowarzyszenie “Pomoc Rodzinie” oraz Mieszkańcy miejscowości Długie zapraszają na “PIKNIK CHARYTATYWNY DLA ANIELKI I SZYMONA”, który odbędzie się 14 sierpnia 2016 roku na stadionie LKS Długie.

Przeczytaj całość »

MYCZKOWCE: Kulinarne konfrontacje na zaporze. Muzyczne show Andrzeja Cierniowskiego (FILM)

MYCZKOWCE / PODKARPACIE. Odpoczynek w pięknych krajobrazach, degustacja takich specjałów jak gęś w czerwonym winie, spotkanie z finalistą Master Chefa, a na deser koncert Andrzeja Cierniowskiego. Mieszkańcy oraz turyści znakomicie bawili się w Myczkowcach, gdzie odbyły się Bieszczadzkie Konfrontacje Kulinarne.

Przeczytaj całość »
Strona 1 z 212