REKLAMA

Szczenięta znalezione w krzakach przy serpentynach (ZDJĘCIA)

WUJSKIE / PODKARPACIE. Przypadkowy kierowca przejeżdżający przez serpentyny w miejscowości Wujskie pod Sanokiem natknął się na porzucone szczenięta. Zabrał pieski i przekazał je do Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. Teraz dla zwierząt pilnie poszukiwany jest tymczasowy dom.

Szczenięta zostały porzucone dzisiaj w zaroślach przy serpentynach w Wujskiem.

Przejeżdżający tamtędy mężczyzna zauważył zwierzęta i postanowił je uratować.

Zapewne by nie przeżyły bez pomocy. Panu, który się zatrzymał i zabrał maluchy wielki szacunek – czytamy we wpisie STONZ Sanok w mediach społecznościowych.

KONTAKT: 793160873

KONTAKT: 793160873

Właścicielu zadzwoń do nas. Pomożemy w sterylizacji suczki mamy – apelują do nieodpowiedzialnego właściciela porzuconych psów pracownicy towarzystwa.

Jeśli ktoś znajduje się w trudnej sytuacji materialnej i nie ma środków na sterylizację swojej suczki, może zgłaszać się do nas. Postaramy się pomóc, aby później nie dochodziło do sytuacji, w których zwierzęta są porzucane. To stanowi dla nich śmiertelne zagrożenie – mówi nam Aneta Zaleska, prezes STONZ Sanok.

źródło: Red., STONZ Sanok / Fb

12-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.