REKLAMA

Sukcesy utalentowanej wychowanki Akademii Piłkarskiej Sanok (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Vittoria Szlachcic jest wychowanką Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok. Piłkarskie geny odziedziczyła po dziadku – Jerzym Pietrzkiewiczu. W ostatnich dniach znów błysnęła formą strzelając ważnego gola dla Resovii Rzeszów, której barwy obecnie reprezentuje.

Vittoria Szlachcic obecnie gra w Resovii Rzeszów. W ostatnim meczu dała swojej drużynie cenny punkt w Centralnej Lidze Juniorek w meczu z Perłą Lublin. Wychowanka Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok, w 24. minucie spotkania doprowadziła do wyrównania 1:1 i tym samym ustaliła wynik meczu.

W barwach sanockiej akademii Vittoria zdobyła Mistrzostwo Podkarpacia Młodziczek oraz Młodzików zarówno na dużym boisku jak i na hali, a także brązowy medal Mistrzostw Polski z Kadrą Województwa Podkarpackiego. Przeszła wszystkie szczeble szkolenia w AP. Aktualnie jest etatową reprezentantką Podkarpacia.

Vika od zawsze trenowała z chłopakami. Miała to coś w genach po dziadku świętej pamięci Jerzym Pietrzkiewiczu – ikonie Stali. To, że zawsze trenowała i grała z chłopakami sprawiło, że musiała dawać z siebie więcej. Nikt jej nie oszczędzał z tego powodu, że to dziewczyna. Cicha, pracowita, bardzo dobrze wyszkolona technicznie. Ma 15 lat i już pomaga mi w treningach i w zarażaniu do piłki czterolatków – mówi nam Jakub Gruszecki, były trener Vittorii i założyciel AP Sanok.

źródło: Red., Akademia Piłkarska WIKI Sanok / Fb

07-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)