REKLAMA

Sukces sanockich karateków. Zdobyli kolejne stopnie mistrzowskie! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 12 stycznia 2024 roku stał się kamieniem milowym w historii Klubu Karate „Byakko” z Sanoka. Rafał Hajduk i Łukasz Paluch, dwaj pasjonaci karate, podjęli wyjątkowe wyzwanie zdobycia mistrzowskich stopni DAN. Ich droga do sukcesu była pełna wymagających treningów, wyrzeczeń i poświęceń, co dodaje blasku ich osiągnięciom.

Rafał Hajduk, z wieloletnim doświadczeniem i pasją, przystąpił do egzaminu na stopień NI DAN. Jego osiągnięcie jest wyjątkowe, a fakt, że posiada bogate doświadczenie w karate, czyni to jeszcze bardziej imponującym. Obydwoje zawodnicy udowodnili, że determinacja oraz nastawienie na cel i sukces pełne pasji potrafi przekształcić się w doskonałość.

Łukasz Paluch, doświadczony sędzia i instruktor karate, po roku intensywnych treningów, stanął przed egzaminem na stopień mistrzowski SHODAN. Jego wysiłek, poświęcenie i zdobyta wiedza w pełni zasłużyły na ten prestiżowy stopień mistrzowski.


Czwarty od lewej: Łukasz Paluch, piąty: Rafał Hajduk

Egzaminacyjna komisja, złożona z uznanych mistrzów karate, była świadkiem nie tylko egzaminu, ale i potężnej dawki determinacji, poświęcenia i umiejętności obu zawodników. Shihan Krzysztof Borowiec (6 DAN), Sensei Anna Lato (4 DAN), Sensei Artur Cichoń (4 DAN) oraz Sensei Grzegorz Sosnowski (4 DAN) docenili wysiłek, jaki obaj włożyli w przygotowania.

Sukces Łukasza i Rafała to nie tylko ich indywidualne osiągnięcia, ale również zwycięstwo całego klubu i jego podopiecznych. Osiągnięcie mistrzowskich stopni DAN to owoc lat pasji, poświęcenia i trudu, które obaj zawodnicy wnieśli w rozwój karate w „Byakko”.

Gratulacje dla Łukasza i Rafała niech staną się inspiracją dla wszystkich członków klubu. Ich sukces to dowód na to, że pasja i determinacja mogą przekształcić się w najwyższe osiągnięcia karate. Każdy, kto podąża tą drogą, powinien być dumny z przynależności do klubu, który nie tylko kształtuje umiejętności sportowe, ale również kształtuje charaktery. Sukces „Byakko” to sukces całej społeczności, gdzie wiek i doświadczenie są jedynie dodatkowym atutem w drodze do doskonałości – czytamy w komunikacie sanockiego klubu.

Warto zaznaczyć, że aktualnie trwa nabór do sekcji klubu, zapraszamy dzieci i młodzież ponieważ karate jest piękną sztuką, która inspiruje, wychowuje i rozwija.

W Sanoku znajdziecie nas pod tym adresem Strefa Zdrowia ul. Krakowska 136 (Dąbrówka) – zachęcają członkowie sekcji.

źródło: materiały nadesłane


15-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)