REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem. Miał ponad 3,5 promila alkoholu

PODKARPACIE / JEŻOWE. Niżańscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie miejscowości Jeżowe. Kierujący skuterem stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się na łuku drogi. Jak się okazało, 33-latek miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (13.03) przed południem na terenie miejscowości Jeżowe. Dyżurny niżańskiej jednostki policji odebrał telefon ze zgłoszeniem zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący skuterem, na łuku drogi, stracił panowanie nad jednośladem, w wyniku czego wywrócił się z pojazdem. Ponadto okazało się, że kierujący skuterem wsiadł za kierownicę, pomimo że wcześniej pił alkohol. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Kierowca jednośladu miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Pojazd zabezpieczono na parkingu policyjnym, a mężczyzna trafił do szpitala. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które teraz będzie odpowiadał 33-latek.

źródło: KPP Nisko


14-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: ,