REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi (FOTO)

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Legionistów, w Brzozowie. W miniony piątek kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

W miniony piątek około godz. 9, dyżurny brzozowskiej komendy skierował policjantów na ul. Bohaterów II Wojny Światowej w Brzozowie, gdzie według zgłoszenia doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali leżącego całkowicie poza jezdnią volkswagena. Inne pojazdy nie uczestniczyły w tym zdarzeniu.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący volkswagenem up, 47-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec, jechał z Przysietnicy w kierunku Brzozowa i na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Mężczyzna jechał sam, był trzeźwy. Wskutek tego zderzenia 47-latek trafił do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie doznał poważnych obrażeń.

Za spowodowanie tej kolizji został pouczony.

KPP Brzozów


10-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline