REKLAMA

Spalony wrak samochodu od trzech miesięcy na zagórskim osiedlu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Od trzech miesięcy przy blokach na Nowym Zagórzu stoi spalony wrak samochodu osobowego – sygnalizuje mieszkaniec w wiadomości przesłanej do naszej redakcji. – Auto szpeci wygląd okolicy i zajmuje miejsce – mówi autor maila.

Z prośbą o interwencję napisał do nas mieszkaniec osiedla Nowy Zagórz.

Podpalone auto stoi już trzeci miesiąc w okolicy garaży przy blokach na Nowym Zagórzu i żadne służby, ani gmina widocznie nie chcą się pozbyć problemu. Auto szpeci wygląd okolicy i zajmuje miejsce. Podobno policja o tym wie i prowadzi jakieś czynności. Być może szerszy wydźwięk sprawy zmusi służby do działania w tej sprawie – pisze w wiadomości do naszej redakcji Czytelnik Esanok.pl.

Byliśmy na miejscu. Okazuje się, że we wraku bez problemu można odnaleźć dwie, czytelne tablice rejestracyjne, zatem służby odpowiedzialne na utrzymanie czystości nie powinny mieć problemu z „namierzeniem” właściciela pojazdu.

Do Urzędu Miasta i Gminy Zagórz oraz do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku zwrócimy się z prośbą o komentarz i wyjaśnienie, kto powinien usunąć wrak i jakie kroki należy podjąć, aby skutecznie do tego doprowadzić.

foto: Red., zdjęcie nr 15 – nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


20-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)