REKLAMA

Z POLSKI. Śmierć dwóch 19-latków. Zginęli w garażu

Z POLSKI. Do ogromnej tragedii doszło w niedzielę wieczorem w gminie Drelów w pow. bialskim w województwie lubelskim. Mimo ponad godzinnej reanimacji, ratownikom nie udało się uratować dwóch 19-latków, którzy najprawdopodobniej zatruli się spalinami samochodowymi i utracili czynności życiowe. Policja pod nadzorem prokuratury będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Dyżurny KW PSP w Lublinie Krzysztof Tomasiak przekazał, że do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21.30 w gminie Drelów w pow. bialskim. Rodzina jednego z mężczyzn zaalarmowała służby. Zgłaszający przekazali, że pomieszczenie było zadymione – podaje PAP.

Wiele wskazuje na to, że do tragedii doszło po tym, jak przebywający w garażu młodzi mężczyźni zatruli się spalinami samochodowymi. Nastolatkowie stracili przytomność i utracili czynności życiowe. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy wynieśli 19-latków z pomieszczenia i przystąpili do reanimacji. Próbę ratowania mężczyzn kontynuowali ratownicy. Niestety, mimo ponad godzinnej walki o ich życie, medykom nie udało się uratować poszkodowanych.

Policja pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wkrótce więcej informacji o tym zdarzeniu.


zdjęcie poglądowe / archiwum eSanok.pl

źródło: Red., PAP


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)