REKLAMA

SIATKÓWKA. „Sanoczanka” zaprasza na międzynarodowy turniej!

SANOK / PODKARPACIE. Starostwo Powiatowe w Sanoku, Agencja Ochrony Mienia „Poglesz” w Sanoku oraz zarząd Towarzystwa Sportowego „Sanoczanka” Sanok zapraszają na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych o Puchar Ziemi Sanockiej im. Leszka Pogorzelca. Zawody odbędą się w sobotę 20 maja o godzinie 9:00 w sali Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku.


foto: Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

Międzynarodowe zawody w siatkówce z udziałem młodzieżowych zespołów z Polski i Słowacji, organizowane są przez „Sanoczankę” od wielu lat i towarzyszy im wspomnienie śp. Leszka Pogorzelca, miłośnika tej dyscypliny sportu i wieloletniego strategicznego sponsora klubu z Sanoka.

Również w tym roku, w sali sportowej SP 9 w Sanoku, pojawi się kilka drużyn, które powalczą o okazały Puchar Ziemi Sanockiej im. Leszka Pogorzelca.

Na rozgrywki zapraszają: Starostwo Powiatowe w Sanoku, Agencja Ochrony Mienia „Poglesz” w Sanoku oraz zarząd Towarzystwa Sportowego „Sanoczanka” Sanok.

W tej edycji zawodów wystąpią zespoły juniorek młodszych: SK Elba Presov, MSK Vranov nad Topolu, KS Volley Gorlice oraz gospodynie TS „Sanoczanka” Sanok.

Początek turnieju o godzinie 9:00. Wstęp jest wolny.

źródło: materiały nadesłane

19-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)