SANOK: Światowej klasy autobusy i stacja tankowania gazu. Umowy podpisane, czas zakasać rękawy (FILM, ZDJĘCIA)


22-11-2017

SANOK / PODKARPACIE. Jedenaście “bocianów” zostanie w swoim rodzinnym mieście, w Sanoku. Dziś (22 bm.) oficjalnie podpisana została umowa na dostawę 11 sztuk miejskich, niskopodłogowych autobusów Autosan Sancity dla potzreb transportu publicznego.

W ramach realizacji umowy do SPGK trafią 3 sztuki 10-metrowych Sancity 10 LF z silnikami diesla oraz 8 sztuk 12-metrowych Sancity 12 LF CNG z napędem na sprężony gaz ziemny CNG.

Dostawa autobusów Sancity 12LF CNG przeznaczonych dla sanockiej komunikacji miejskiej realizowana będzie we współpracy z PGNiG Obrót Detaliczny na bazie porozumienia zawartego w październiku br. W trakcie dzisiejszego spotkania została podpisana umowa pomiędzy PGNiG OD i Sanockim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej na dostawę ekologicznego paliwa CNG. Zgodnie z umową w Sanoku powstanie całodobowa stacja tankowania CNG, z której będą mogli korzystać także klienci indywidualni.

ZOBACZ CAŁĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Autosan podpisał umowę na sprzedaż autobusów z silnikami elektrycznymi! „To moment historyczny” (FILM, ZDJĘCIA)

PREZES AUTOSANU: „Fabrykę trzeba podnieść z kolan”. O feralnym przetargu dla wojska i autobusie elektrycznym (WYWIAD)

Fach w ręku, a potem praca u lokalnego przedsiębiorcy. Autosan potrzebuje młodych specjalistów (FILM, ZDJĘCIA)


Tak wygląda 12-metrowy Sancity 12 LF CNG. Do końca października 8 sztuk tych autobusów będzie jeździć po naszych drogach. Foto: Autosan


 


Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.