REKLAMA

SANOK. Najnowsze statystyki. Rośnie liczba osób w kwarantannie

SANOK / PODKARPACIE. Publikujemy najnowsze statystyki Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie dotyczące sytuacji związanej z koronawirusem w powiecie sanockim. Podajemy liczbę „kwarantannowanych”, a także osób, które są obecnie pod nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna działa na terenie powiatu sanockiego. W porównaniu z wczorajszym zestawieniem, na naszym terenie o 17 zmalała liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym. Obecnie jest ich 15. Wzrosła natomiast liczba objętych kwarantanną, z 305 na 365.

Najnowsze statystyki opublikowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie, 26 marca 2020, rejon działania poszczególnych Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych:

27.03.2020

Dane: WSSE w Rzeszowie

OBECNA SYTUACJA NA PODKARPACIU (26 i 27.03.2020)

Na dzień 26 marca i godzinę 20:30 na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostawało 7908 osób, a 10064 poddanych było kwarantannie. Hospitalizowanych było 87 osób.

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1598 testów.

27 marca o 14:00 poinformowano, że badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 58).

To mężczyzna w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (ścisła kwarantanna), starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego (hospitalizacja), dwie kobiety w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (ścisła kwarantanna) oraz młody mężczyzna z powiatu mieleckiego (ścisła kwarantanna).

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Statystyki z Sanoka. Ile osób przebywa w kwarantannie?

SANOK: Ponad ośmiokrotny wzrost osób objętych kwarantanną!

SANOK. Osoby w kwarantannie. Najnowsze statystyki. Mapa Podkarpacia

źródło: Red., WSSE w Rzeszowie, PUW w Rzeszowie

27-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)