REKLAMA

SANOK. Kosić czy nie kosić? Oto jest pytanie (ZDJĘCIA. INTERWENCJA)

SANOK / PODKARPACIE. Do naszej redakcji napłynęły zdjęcia trawników z Wójtostwa, konkretnie z okolic bloków przy ul. Langiewicza i Traugutta. Autorzy fotografii skarżą się na zaniedbane ich zdaniem place i wysoką roślinność. Z drugiej strony słyszymy, że nie wszyscy życzą sobie, aby trawa była często przycinana.

Do naszej redakcji trafiły wczoraj zdjęcia terenów przy blokach na Wójtostwie, na których, zdaniem autora, widoczne są zaniedbane trawniki. Według zgłaszającego roślinność powinna być przycinana zdecydowanie częściej, aby nie dopuścić do takiego stanu.

Zdjęcia wykonano w poniedziałek i we wtorek w okolicach bloków przy ul. Langiewicza i Traugutta.

zdjęcia nadesłane (11)

W Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która administruje terenami ze zdjęć (oprócz okolic garaży) dowiadujemy się, że kolejne już, czwarte w tym roku koszenie roślinności właśnie trwa i że nie da się przeprowadzić koszenia wszystkich miejsc w jeden dzień. Prace porządkowe uzależnione są również od pogody.

Faktycznie, niedaleko bloku przy Traugutta 21 część zielonego placu została już przystrzyżona. Wydaje się, że wystarczy uzbroić się jeszcze w nieco cierpliwości i kolejne miejsca również zostaną wykoszone.

Docieramy również do sygnałów od mieszkańców, którzy wręcz przeciwnie, woleliby, aby roślinność mogła swobodnie się rozwijać, a koszenia były przeprowadzane rzadziej. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Niedawno publikowaliśmy zdjęcia zarośniętego fragmentu ogródka jordanowskiego, mieszczącego się tuż obok opisywanych wyżej terenów:

SANOK. Chaszcze na 1,5 metra na ogródku jordanowskim (ZDJĘCIA)

SANOK. Dzień po naszej publikacji chaszcze zostały wycięte (VIDEO, ZDJĘCIA)


18-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)