REKLAMA

SANOK: 7 kierowców straciło prawo jazdy!

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z sanockiej drogówki ujawnili przez weekend 7 kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Wszyscy stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

Pomimo apeli policjantów dotyczących przestrzegania przepisów i rozwagi na drodze, nadal kierujący prowadząc auta z nadmierną prędkością stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o zatrzymaniu praw jazdy trzem kierującym. Informacje na ten temat znajduje się tutaj.

Natomiast przez trzy dni ostatniego weekendu sanoccy policjanci zatrzymali na okres trzech miesięcy prawa jazdy 7 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

W czterech przypadkach kontrola prędkości pojazdów nastąpiła na ulicy Krakowskiej w Sanoku. W dwóch na ulicy Dworcowej i w jednym na ul. Lipińskiego w Sanoku. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca volkswagena, którzy w sobotę na ul. Dworcowej w Sanoku jechał z prędkością 111 km/h.

Policjanci wszystkim zatrzymanym do kontroli, za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, zatrzymali prawa jazdy na okres trzech miesięcy. Oprócz zatrzymania prawa jazdy funkcjonariusze zgodnie z przepisami ukarali ich punktami karnymi i mandatami.

Kolejny raz apelujemy o rozsądek na drodze. Zwłaszcza, że w związku z jesienią możemy spodziewać się trudnych warunków na drodze. 

źródło: KPP Sanok

foto: archiwum / KPP Brzozów

12-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)