REKLAMA

„Są takie dwa dni, jedyne w roku. Święto Babci i Dziadka” (FOTO)

GMINA IWONICZ / PODKARPACIE. „Są takie dwa dni jedyne dni w roku – to Święto Babci i Dziadka – łza się kręci w oku.”

 

Chociaż mroźno i biało na dworze, to w serduszkach przedszkolaków z Iwonicza-Zdroju gorąco. Powodem takiej atmosfery był obchodzony Dzień Babci i Dziadka. Dlatego mimo niskiej temperatury był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość.

Tak też było w sali bankietowej hotelu „Glorietta” w Iwonicz-Zdroju, gdzie w niedzielne popołudnie 20 stycznia licznie przybyli goście: babcie i dziadkowie oraz rodzice przedszkolaków. Uroczystość z okazji święta najukochańszych babć i dziadków była połączona z zabawą karnawałową. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny a starszaki wystawiły „jasełka”. Dostojni goście otrzymali życzenia i laurki oraz słodką „szarlotkę” ufundowaną przez Radę Rodziców. Część integracyjną spotkania prowadził wodzirej zapraszając do tańca wszystkich obecnych: był więc taniec z babcią, konkurs z dziadkiem, pląsy z rodzicami i wiele innych atrakcji. Słodki kącik przygotowały mamy naszych przedszkolaków. Nagrody do konkursów ufundował Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne i potrzebne są takie spotkania i chwile spędzone w rodzinnym gronie. Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za ofiarność i otwarte serce.

 

 

źródło: Gmina Iwonicz-Zdrój


28-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline