REKLAMA

RZESZÓW. Zaatakowana 12-latka wybudzona ze śpiączki farmakologicznej!

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Jak informowaliśmy na naszym portalu w poniedziałek 13 listopada, po godz. 17.00 na osiedlu Generała Andersa (dawna Baranówka 4) w Rzeszowie doszło do dramatycznych wydarzeń. Dziewczynka idąc do sklepu została zaatakowana i zraniona w okolice szyi i głowy. Dziewczynka przeszła operację w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr. 2 w Rzeszowie i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Jak informuje rzecznik prasowy szpitala w rozmowie z Polskim Radiem Rzeszów, 12-latka została wybudzona ze śpiączki a jej stan się poprawia.

Rzecznik Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie Tomasz Warchoł, powiedział w rozmowie z Radiem Rzeszów, że – jej stan jest dobry. 12-latka we wtorek po południu została wybudzona. Dzisiaj zostanie przewieziona do Kliniki Chirurgii Dziecięcej. Przejdzie także konsultację okulistyczną, gdyż skarży się na gorsze widzenie w jednym oku.- czytamy na stronie Polskiego Radia Rzeszów.

– Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który może mieć związek z wczorajszym atakiem na 12-latkę w Rzeszowie – napisano w krótkim komunikacie na profilu społecznościowym Podkarpackiej Policji. 

źródło: Polskie Radio Rzeszów / Podkarpacka Polcja

zdjęcie: pixabay.com

15-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)